PARASHIKIMI I MOTIT – 15 Tetor 2020(VIDEO)

0
11

Parashikimi i motit për sot dhe nesër, parashikohet të jetë me vranësira dhe me reshje shiu. Temperaturat maksimale, pritet të shkojnë deri në 21 gradë celcius, ndërsa temperaturat minimale, deri në 12 gradë celcius. Për më shumë, ndiqni videon e mëposhtme: