PARASHIKIMI I MOTIT- 16 Tetor 2020(VIDEO)

0
4

Parashikimi i motit për sot dhe nesër, parashikohet të jetë me alternime kthjellimesh, me vranësira si dhe me reshje shiu. Temperaturat maksimale, pritet të shkojnë deri në 19 gradë celcius, ndërsa temperaturat minimale, do të pësojnë një zbritje deri në 7 gradë celcius. Për më shumë, ndiqni videon e mëposhtme: