PARASHIKIMI I MOTIT – 17 Shkurt 2021(VIDEO)

0
33

Parashikimi i motit për sot dhe nesër, parashikohet të jetë mot i kjthellët dhe me vranësira të lehta. Temperaturat maksimale, pritet të shkojnë deri në 13 gradë celcius, ndërsa temperaturat minimale, do të pësojnë rënie deri në -1 gradë celcius. Për më shumë, ndiqni videon e mëposhtme: