PARASHIKIMI I MOTIT – 20 Tetor 2020(VIDEO)

0
5

Parashikimi i motit për sot dhe nesër, parashikohet të jetë mot i kthjellët. Temperaturat maksimale, pritet të shkojnë deri në 21 gradë celcius, ndërsa temperaturat minimale, do të pësojnë zbritje deri në 4 gradë celcius. Për më shumë, ndiqni videon e mëposhtme: