PARASHIKIMI I MOTIT-21 Shtator 2020(VIDEO)

0
22

Parashikimi i motit për sot dhe nesër, parashikohet të jetë me vranësira dhe reshje shiu. Temperatura maksimale shkon në 28 gradë celcius, ndërsa ato minimale deri 11 gradë celcius. Për më tepër klikoni videon e mëposhtme: