PARASHIKIMI I MOTIT – 22 Shkurt 2021(VIDEO)

0
29

Parashikimi i motit për sot dhe nesër, parashikohet të jetë mot i kthjellët. Kushtet e qëndrueshme atmosferike, do të sjellin dominim të kthjellimeve gjatë orëve të para të ditës.Temperaturat maksimale, pritet të shkojnë deri në 17 gradë celcius, ndërsa temperaturat minimale, do të zbresin deri në 2 gradë celcius. Për më shumë, ndiqni videon e mëposhtme: