PARASHIKIMI I MOTIT-23 Shtator 2020(VIDEO)

0
3

Parashikimi i motit për sot dhe nesër, parashikohet të jetë me vranësira dhe reshje shiu. Temperaturat maksimale, pritet të jenë 26 gradë celcius, ndërsa ato minimale, pritet të jenë 11 gradë celcius. Për më shumë, ndiqni videon e mëposhtme: