PARASHIKIMI I MOTIT – 24 Shkurt 2021(VIDEO)

0
31

Parashikimi i motit për sot dhe nesër, parashikohet të jetë mot i kthjellët dhe me vranësira të lehta. Temperaturat maksimale, do të shkojnë deri në 19 gradë celcius, ndërsa temperaturat minimale, do të zbresin deri në 3 gradë celcius. Për më shumë, ndiqni videon e mëposhtme: