PARASHIKIMI I MOTIT-25 Shtator 2020(VIDEO)

0
4

Parashikimi i motit për sot dhe nesër, parashikohet të jetë me vranësira dhe me reshje shiu. Temperatura maksimale pritet të jetë 31 gradë celcius, ndërsa temperaturat minimale 11 gradë celcius. Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme: