PARASHIKIMI I MOTIT – 26 Nëntor 2020(VIDEO)

0
29

Parashikimi i motit për sot dhe nesër, parashikohet të jetë mot i kthjellët. Temperaturat maksimale, pritet të shkojnë deri në 18 gradë celcius, ndërsa temperaturat minimale, do të pësojnë rënie deri në 2 gradë celcius. Për më shumë, ndiqni videon e mëposhtme: