PARASHIKIMI I MOTIT-26 Shtator 2020(VIDEO)

0
3

Parashikimi i motit për sot dhe nesër, parashikohet të jetë me vranësira dhe reshje të dendura shiu.Temperatura maksimale pritet të shkojnë deri në 23 gradë celcius, ndërsa ato minimale, pritet të shkojnë deri në 9 gradë celcius. Për më shumë, ndiqni videon e mëposhtme: