PARASHIKIMI I MOTIT- 28 Shtator 2020(VIDEO)

0
6

Parashikimi i motit për sot dhe nesër, parashikohet të jetë me vranësira dhe me reshje të dendura shiu. Temperaturat maksimale pritet të shkojnë deri në 25 dradë celcius, ndërsa ato minimale deri në 11 gradë celcius. Për më shumë, ndiqni videon e mëposhtme: