Parashikimi i motit,e hënë 21 janar 2019

0
24
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Fillimi i javës, 21 janar 2019:  moti do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira mesatare.

Era do të jetë  me drejtim Juglindje (SE) me shpejtësi  maksimale deri  në 7- 15 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të  jetë i forcës 4 me  lartësi  vale 1,0 – 2,0 metër në detet Adriatik dhe Jon. Temperaturat do të jenë me rënie në mëngjes.

Temperaturat min dhe max:
Zonat  malore           -1/6°C
Zonat e  ulëta          5/15°C
Zonat  bregdetare   8/16°C

Zjarr Tv Ad