Pas debatit me Luizin, Olta shpërthen në lot dhe kërkon të largohet nga BBV

0
1849
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

‘Dua të largohem’– është deklarata e dëgjuar disa herë nga banorët në shtëpinë e ‘Big Brother VIP Albania’. Pas Armaldos dhe Ermionës, edhe Olta duket se po dorëzohet, lodhet e po ngarkohet nga loja.

Mëngjesin e sotëm, aktorja e njohur shpërtheu në të qara. Teksa qëndronte e ulur në shtrat, Olta, e vetme, filloi të fliste dhe të tregonte ndjesitë që kishte.

‘Dua të iki në shpi. Jam shumë e lodhur. Jam shumë e ngarkuar, nuk di më çfarë po bëj. Do prish çdo gjë’- thotë Olta ndërkohë që në sfond dëgjohet kënga ‘I’m coming home’.

Mbrëmja e sotme është e rëndësishme për Oltën pasi ajo do duhet të marrë një vendim të rëndësishëm. Prej disa ditësh në shtëpi ndodhet një zarf i kuq, i cili mban emrin e saj sipër.

Gjatë ‘Prime’ do mësojmë se ç’është shkruar për të e nëse do ketë fuqi mbi nominimet, ashtu siç është aluduar nga banorë të ndryshëm. P.s- Zarfi është për Oltën pasi skuadra e saj fitoi sfidën me litar kundër skuadrës së Luizit.

Zjarr Tv Ad