Pas lajmeve të Kiarës, Ron Koka paralajmëron furtunë! Çfarë pritet të ndodhë?

0
189
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Mediat disa javë më parë kan aluduar se mes Kiarës dhe Roni Kokës ka një lidhje që vazhdon akoma madje edhe analisti Arbër Hajdari ka pyetur Kiarën nëse ka lidhje jashtë shtëpisë së Big Brother. Kjo e fundit e ka mohuar në mënyrë të prerë këtë aludim.

Në primen e kaluar të BB VIP, Kiara Tito si lidere e shtëpisë ka marrë një avantazh, ku ka parë disa prej titujve të portaleve. Mes tyre ishte edhe një artikull për punonjësin e administratës shtetërore Ron Koka, ku shkruhej se ai kishte vendosur pikat mbi I. Pasi rikujtojmë se Kiara është përfolur për një lidhje me Ron Kokën, gjë të cilën vetë ai e ka mohuar pak kohë më parë për Kryefjala.com

Por së fundmi, postimi i Ronit na ka konfuzuar, ai ka bërë një status ku shkruan; “Plaka ishalla vini butë se me ardh me fortunal, ja hoqët pikat i”. Plakat janë një javë gjatë muajit prill që pas ardhjes së pranverës, paralajmërojnë shira e kohë të zymtë. Por çfarë ka dashur të thotë Roni me këtë mos ndoshta po paralajmëron furtunë në marrëdhënien Kiara Luiz, aq sa ti heq pikën i-së? Tani më jemi gjithë sy e veshë tek ai!

Zjarr Tv Ad