Pas masazhit, Ronaldo i bën kërkesën e papritur Jorit: Do të të pres jashtë, ja si reagoi modelja (VIDEO)

0
123
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Ronaldo Sharka dhe Jori Delli së fundmi kanë krijuar shumë afrimitet me njëri-tjetrin. Modelja i ka kërkuar Ronaldos që t’i bëjë masazh, por ky i fundit pasi i bëri maszh pati dhe një kërkesë për të.

Ai i tha: “A do të dalim jashtë të dy, ta lëmë lojën”, por kjo e fundit nuk e mori shumë seriozisht. Moderatori vazhdoi të këmbëngulë, duke thënë se do ta presë jashtë nëse del  sonte nga shtëpia e Big Brother.

Pjesë nga biseda:
Ronaldo: Do të dalim jashtë të dy?
Jori: Si dalim jashtë të dy?
Ronaldo: Lëmë lojën.

Jori: Po po ja, të dal unë e para njëherë.
Ronaldo: Jo, do të dalim të dy dorë për dore.
Jori: Dil ti se unë vij pastaj.
Ronaldo: Pse tall menderen me  mua?
Jori: (Qesh) Ti dil e më prit jashtë.

Ronaldo: Unë po dola sonte do të trë pres.
Jori: Po, mnë prit
Ronaldo: Po mos u tall me mua.
Jori: Po ti po tallesh me mua.
Ronaldo: E kam seriozisht.
Jori: Roniii.

Ronaldo: Nuk po ta them më këtë fjalën.
Jori: Bën kështu robi për nominim?
Ronaldo: Për Zotin nuk po tallem, për të  madhin Zot!
Kliko per te pare VIDEON

Zjarr Tv Ad