PAS NDARJES NGA BORA ZEMANI, VIN VELI DEKLARATË PUBLIKE: TË DUA!

0
786

Moderatorja e njohur Bora Zemani dhe Dj i njohur Vin Veli janë përfolur shumë kohët e fundit pas ndarjes së tyre, ndonëse nga martesa e tyre ka ardhur në jetë një djalë.

Megjithatë, jeta e tyre ka vijuar normalisht edhe pas këtij momenti.

Pak ditë më parë Vin veli u pa nën shoqërinë e dy vajzave në një klab nate, ndërsa orët e fundit në rrjetin social instastory, Veli ka habitur me një deklaratë publike.

“Seni cok seviyorum”, që nga gjuha turke do të thotë “të dua”.

Nuk dihet në fakt se për këtë është bërë kjo deklaratë dashurie në mënyrë publike, apo ndoshta një tjetër person ka hyrë në jetën e tij private… Kjo mbetet për tu parë.