Pasi i’u ul në gjunjë në Tiranë, Rama puth në ballë kryeministrin e Luksemburgut

0
51
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Kryeministri Edi Rama përqafon dhe puth në ballë para mediave botërore kryeministrin e Luksemburgut. Kjo foto është shpërnadrë nga mediat këtë të mërkurë teksa Rama po merr pjesë në samitin e Këshillit të Evropës që po zhvillohet në Islandë.

Ai është takuar me të pranishmit dhe një moment ka puthur kryeministrin e Luksemburgut, politikanin evropian që e ka konsideruar një mik të mirë, Xavier Bettel. Kjo nuk është hera e parë që kryeministri Rama shfaq një afrimitet të tillë me Xavier Bettel, po ashtu ai shfaqet në foto i ulur në gjunjë para kryeministrit të Luksemburgut ditën kur u mblodhën liderët europianë në Tiranë në kuadër të samitit BE-Ballkani Perëndimor.

Zjarr Tv Ad