PD mbledh pasdite kryesinë, protesta e 16 marsit

0
6

Teksa 16 marsi po afron ku do të zhvillohet protesta e radhës e opozitës, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha mbledh sot rreth orës 15:00, Kryesinë e partisë. Basha do të mbledhë në selinë e PD-së ish-deputetët dhe krerët e degëve në rrethe.