“Për fajin e tij…”/ Jori zbulon çfarë i ka ndodhur me Silvo Berlusconin

0
430
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Mëngjesin e sotëm Jori Delli u ka treguar banorëve një histori me Silvo Berlusconin.

Ajo tha se ishte e ftuar në një emision italian kur ish-kryeministri italian ka marrë në telefon regjinë dhe u ka thënë që kamerat të fokusojnë më shumë atë.

Më pas prezantuesi i emisionit sportiv nuk e ka ftuar më Jorin, pasi nuk donte që të dilte sikur Berlusconi e drejtonte atë.

Jori: Isha njëherë në një emision “Tiki Taka”, ai mori në telefon regjinë edhe tha ‘vendosni kamerat më shumë tek ajo vajza atje’. Edhe doli lajmi. Unë për fajin e tij nuk shkova më te emisioni për muaj.

Jori: Se prezantuesi nuk donte të jepte idenë sikur Berluskoni ngaste atë, edhe ai nuk më foli më

Lorenci: Nuk e mora vesh çfarë tha

Jori: Mori në telefon regjinë Berlusconi dhe tha kush është ajo vajza, tregoje më shumë

Jori: Edhe nuk vajta më

Zjarr Tv Ad