Përfundon mbledhja e Bashës me kandidatët për deputet, Xhelal Mziu zbulon direktivat që u dhanë në mbledhje

0
138

Para pak çastesh ka përfunduar dhe mbledhja e kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha me kandidatët e kësaj force politike në zgjedhjet e 25 Prillit.

“Do vazhdojmë do ruajmë gjithë vjedhjet që ka bërë kjo qeveri në këto zgjedhje. Do vijojmë të mbledhim provat”, tha Mziu.

Pra plani i Partisë Demokratike aktualisht, por dhe që u përforcua në takimin e sotëm është mbledhja e të gjitha provave që faktojnë vjedhjen dhe manipulimin e zgjedhjeve të 25 Prillit.