Përfundon pjesa e parë Partizani-Qarabag, ja rezultati në duelin e Championsit…

0
8

Mbyllet në barazim pa gola pjesa e parë në sfidën ndërmjet partizanit dhe Qarabagut e vlefshme për turin e parë kualifikues në Champions League.