Perla e Nard Ndokës: Basha ka marrë rrugën e m*tit

0
88
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Kryetari i PDK-së Nard Ndoka, duke folur për situatën në PD, në emisionin Çim Peka Live në Syri Tv, ka lëshuar perlën e tij të radhës.

Ndoka theksoi se Basha tashmë ka marrë rrugën e m*tit.

“Basha është me pikë minimale në Shkodër, baza e partisë e ka braktisur. Edhe ata që janë me Bashën, iu vjen turp të thonë se janë me atë. Ky proces erdhi në kohën e duhur, që të ndahet shapi nga sheqeri, mes Bashës dhe PD-së.

Ky nuk është halli i Berishës, por është problem për të zgjidhur situatën e rrënuar në PD-në aktuale. Grupi i Rithemelimit është PD e vërtetë. Basha s’mund të jetë kurrë lider. Basha do ta vazhdojë rrugën e m*tit që ka marrë.

Nuk duhet t’i shkojmë nga mbrapa, sot ka ballafaqim dhe është shumë e rëndësihme që ka ballafaqim”, deklaroi Ndoka.

Zjarr Tv Ad This is a sample article. ...