Pëson hemorragji cerebrale poeti Agim Doçi, si paraqitet gjendja e tij

0
1040
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Poeti i njohur, Agim Doçi ka pësuar hemorragji celebrale në tru mëngjesin e sotëm (22 Qershor).

Mësohet se poeti është shtruar në spitalin nr.5 dhe ndodhet në reanimacion pranë Neurologjisë në Tiranë.

Raportohet se gjendja shëndetësore e Agon Doçit paraqitet e qëndrueshme.

Zjarr Tv Ad