Petrit Vasili: Foto e ketij femije ka per te mbetur perjete per Edi Ramen nje damke turpi

0
258

Ish-deputeti Petrit Vasili, thotë se policia u soll si gangsterë dhe kriminelë me banorët tek zona e “Petro Ninit” në Tiranë.

Reagimi i plotë: 

Çfarë kryeministër trushkulur!!

Policia u soll si gangsterë dhe kriminelë me banoret te “Petro Nini”, kurse kryeministri thotë:fajin e ka kazani.

Sigurisht kur dhunohen edhe fëmijët këtij nuk ka si te dhembe, sepse ky vetem hallin e karriges se tij te pëgërë ka.

Por foto e ketij femije ka per te mbetur perjete per Edi Ramen nje damke turpi, qe s’do ta heqe tere jeten, meqenese eshte edhe…. edhe prind….