Petrit Vasili nxjerr ‘zbuluar’ Ramën për lojtarët shqiptarë të Zvicrës: Në 2018 postonte fotot e tyre, sot thotë po përdoren si ‘mish për top’ 

0
29
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Nënkryetari i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili ka reaguar pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama për lojtarët shqiptarë të Zvicrës, Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri.

Vasili shkruan se në vitin 2018 Rama postonte fotot e tyre ndërkohë që sot thotë se ata po përdoren si mish për top për luftërat ballkanike.

“Nga halli i Serbise, qe hengri dru ne futboll dhe gjuhes, qe e ka lene peng KM- ja shpraz mufka!”, shkruan Vasili.

Statusi i plotë i Petrit Vasilit

Shkollepaku shpraz broçkulla!

Epo karagjoz kryeminister nuk gjendet ne dynja!

Nga halli i Serbise, qe hengri dru ne futboll dhe gjuhes, qe e ka lene peng KM- ja shpraz mufka!

Ne 2018 ky karagjozi kryeminister postonte fotot e Shaqirit dhe Xhakes, qe fitonin dhe benin shqiponjen dhe luanin po per Zvicren.

Ky Karagjozi bente thirrje te paguhej gjoba kunder Shaqirit dhe Xhakes ne numrin e llogarise qe u hap shiheni foton dhe kujtoheni.

Sot po karagjoz kryeminister po na thote qe Shaqiri dhe Xhaka po perdoren sot si mish per top per luftrat ballkanike.

Ha ha ha haaaa, nuk sherohet ky , karagjoz ka lindur dhe ashtu do te mbese.

Nje keshille mos e lexoni fare se keshtu mbroni trurin nga keto idiotesira kryeministrore te nje njeriu, qe dihet qe ka trurin e shkollepakut!

Zjarr Tv Ad