Petro Koçi ironizon Sali Berishën: Drejtuesi i fraksionit të protestave vajti 80 vjeç dhe s’u poq kurrë

0
42
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Pak minuta para nisjes së seancës plenare deputeti socialist, Petro Koçi komentoi zhvillimet e sotme para dhe brenda Kuvendit të Shqipërisë nga opozita.

Në një prononcim për mediat Koçi ironizoi duke thënë se drejtuesi i fraksionit të protestave në Partinë Demokratike nuk u poq kurrë.

“Unë e shikoj kështu që, ky i fraksioni që drejton protestat vajti 80-vjeç dhe nuk u poq kurrë”, u shpreh deputeti i PS-së, Petro Koçi.

Zjarr Tv Ad