Pinguinët përfundojnë në polici

0
23
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Dy pinguinë ishin rrëmbyer në kopshtin zoologjik në nëntor të vitit të kaluar.

Pas një investigimi prej dy muajsh hetuesit arritën të zbulojnë dhe të gjejnë pinguinët në një fshat në perëndim të Nottinghamit, në Britani.

Një 23 vjeçar nga Preston ishte i dyshuar si autori i grabitjes.

 

Zjarr Tv Ad