Plagosja e kryetarit të bashkisë Divjakë dhe shoferit të tij, Braçe i revoltuar: Sulm i pastër kriminal, nuk justifikohet me asgjë

0
233
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Deputeti i Partisë Socialiste Erion Braçe ka reaguar mbi plagosjen e kreut të bashkisë Divjakë dhe shoferit të tij. Braçe shprehet se është një sulm i pastër kriminal dhe se nuk ka pasur asnjë sherr apo debat në poliklinikë.

Reagimi i Braçes:

NGJARJA NE DIVJAKE

ESHTE NJE SULM I PASTER KRIMINAL!

SHUME SHUME I RENDE!

E gjithe vemendja çrej minutes se pare eshte tek shendeti i kryetarit te bashkise Fredi Kokoneshi dhe i punonjesit te bashkise Gazmir Bullari!

Kam nje lutje per median:

MOOOOS GENHENI!

Nuk ka pasur asnje debat, asnje konflikt, asnje sherr ne polikliniken e Divjakes! Zero!

Ka ndodhur nje sulm kriminal qe nuk justifikohet me asgje, zero!

Zjarr Tv Ad