Plagosje me thikë në Shkodër, një person përfundon në spital

0
66

Një plagosje me thikë ka ndodhur këtë mesditë në qytetin e Shkodrës. është plagosur me thikë shtetasi Besnik Idrizi, 42 vjeç, i cili është dërguar menjëherë në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Nga të dhënat e para, raportohet se ngjarja ka ndodhur pas një konflikti të çastit, nëfshatin Shtojc i Ri.