Plas bixhozi në Shqipëri! Në krye qëndron kompania e Olsi Ramës

0
203
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një qytetar ka denoncuar tek ish-kryeministri Sali Berisha, se lojërat e fatit vijojnë të ekzistojnë në kryeqytet dhe kompania e Olsi Ramës vijon të lulëzojë e të marrë partë e shqiptarëve.

Ja çfarë shkruan ish-kryeministri në Facebook:

Plas bixhozi ne te kater anet, ne krye qendron Olsarena! sb

Doktor kjo eshte bilete per bastet per ndeshjet e sotme te futbollit Poshte shkruhet qe kjo eshte bilete e miratuar edhe nga Ministria e Financave Ne dijenine time bastet vazhdojne tr luhen ne pothuajse te gjitha pikat e meparshme. Nuk vihen vetem bastet e vogla me 100-200 leke te reja. Te tjerat vazhdojne normalisht vihen online.

Ne dijenine time bastet vazhdojne tr luhen ne pothuajse te gjitha pikat e meparshme. Nuk vihen vetem bastet e vogla me 100-200 leke te reja. Te tjerat vazhdojne normalisht vihen online.

 

Zjarr Tv Ad