Plas sherri në fund të lojës, lojtari i Tiranës vendos flamurin në mesin e fushës, ndërhyjnë ata të Partizanit

0
38
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Në fund të derbit nuk kishte si të mungonin kartonat e kuq por edhe incidentet.

Këtë herë ndodhi me lojtarin e Tiranës. Shkak u bë flamuri “Tirona”, ku Aleksi ja u morin tifozëve të Tiranës dhe e vendosi në mes të fushës së Air Albania, shkruan abcnews.al.

Në këtë moment, ndërhynë edhe lojtarët e Partizanit, por më pasi sigurimi vendosi qetësi.

Zjarr Tv Ad