Plumb 20-vjeçarit në Yzberisht

0
42
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:40, në zonën e Yzberishtit.

Policia thotë se “pas një konflikti të çastit  është plagosur me armë zjarri në këmbë nje i ri rreth 20 vjeç, jashtë rrezikut për jetën”.

Policia ka  identifikuar autorin dhe po punon për kapjen dhe vënien e tij para përgjegjësisë ligjore.

 

Zjarr Tv Ad