Arbana do e shaj! Bled Mane zbulon emrin e njohur të TCH që do jetë banorja me e re të shtunën në BBV

0
2792
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

“Do hyjë një banore e re në Big Brother VIP”. Kështu tha Bledi Mane teksa ishte i ftuar në emisionin “Wake Up”. Gazetari i njohur nuk përmendi emër, por teksa po e përshkruante atë, Enxhi Nasufi e pyeti nëse bëhej fjalë për Erjola Doçin.

Ish-banori i shtëpisë më të famshme në Shqipëri sërish nuk përmendi emër, thjesht tha se aktualisht është në “E Diell” dhe “provokon me format”. Gjithashtu Mane shtoi se ajo banore e re i duhet shtëpisë së “Big Brother VIP2”.

Ndërkohë në fillim të intervistës, Bledi u shpreh se pak para se të hynte në shtëpinë e BB VIP, ka marrë kërcënime nga ndjekësit e Luizit.

Shkak janë bërë pikërisht deklaratat e tij në lidhje me këngëtarit. Por ai shtoi se kur doli nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, gjërat ndryshuan dhe i dërgonin zemra.

Gazetari i njohur u shpreh se pak para se të hynte në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, ka marrë kërcënime nga mbështetësit e Luiz Ejllit.

“Unë jam regjur nga kërcënimet dhe kur nuk marr shqetësohem. Unë kisha bërë edhe deklaratën se Luizi ka varësi nga bixhozi.

E kjo trembi njerëzit e Luizit dhe bënë sulmin frontal. Përpara se të hyja në BB VIP më kanë kërcënuar, se kishte dalë nëpër portale se do bëhesha pjesë e formatit.

Hyje në shtëpi i frustruar. Aty brenda duhej të ishe i kujdesshëm, se unë isha shumë i informuar nga jashtë për të gjithë. E nisa pak i trembur lojën. Por kur dola ndryshoi, më dërgonin zemra”, tha Mane.

Zjarr Tv Ad