Policia greke sekuestron 44 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar

0
43

Droga u gjet brenda një makinë, që drejtohej nga një 32-vjeçar shqiptar, i cili ra në prangat e policisë. Mjeti u ndalua në rrugën periferi të Zagorit dhe vinte nga kufiri i gjelbër. Brenda tij u gjetën edhe 735 euro dhe dy celularë.