Policia nxjerr emrat dhe fotot, ja kush janë 22 “gangsterët” e Tiranës

0
101
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Policia e Shtetit nëpërmjet një postimi në rrjetin social “Facebook”, ka publikuar emrat e 22 personave më të kërkuar në qarkun e Tiranës. Ky institucion, gjithashtu kërkon ndihmën e qytetarëve që të kontribuojnë me informacione në lidhje mbi vendodhjen e tyre.

Njoftimi i Policisë

“Policia e Shtetit fton cilindo që ka dijeni mbi vendndodhjen e tyre të telefonojë Policinë në numrin pa pagesë 112, apo të dërgojë imazhe e informacion në aplikacionin “Komisariati Dixhital”, duke ju garantuar anonimatin. Ndihmo dhe ti në sigurinë publike”, njofton policia. Veprat penale për këta persona janë të  shumta ndërsa në listë ka prej tyre që janë dënuar edhe me burgim të përjetshëm.

 

Zjarr Tv Ad