Portokalli degjeneron keq Kiarën, sa ajo shpërthen në lot, Luizi: Kështu dukeni edhe në sytë e publikut!

0
9369
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Disa nga banorët kanë parë veten e tyre të imituar në Portokalli ditën e sotme, por duket se Kiara nuk është ndjerë mirë nga imitimi që i kanë bërë dhe këtë gjë ia ka treguar dhe Luizit.

Ndërsa po qëndronte me Luizin, Qetsorin dhe Efin, Kiara është prekur në një moment dhe ka shpërthyer në lot. Luizi e ngushëllonte duke i shprehur se sa shumë e do dhe e puthte e përqafonte.

“Uroj që këto lot të bien mbi ata që e meritojnë”, i tha Luizi.
Por portokalli e ka tallur jashtezakonisht shume Kiaren banorja qe u rikthy ne BBV pas televotimit te publikut.

Si duket aktoret e portokalli e kane vene re qe Kiara eshte afruar shume me Luizin pas rikthimit te saj ne BBV duke ngjallur dyshimet tek publiku qe e shikon si nje sjellje fallco e bere vetem nga fama dhe pelqyeshmeria e Luizi Jashte.

Qe nga hyrja ne rrjet ka shperthyer nje situate negative ku e akuzojne Kiara Titon si nje femer fake dhe qe ka ndryshiar sjellje vetem nga interesi dhe mbeshtetja qe ka Luiz Ejlli ne publik.

Zjarr Tv Ad