Prej ditës së djeshme humbi kontaktet me familjen ,zhduket në rrethana të panjohura 11-vjecari

0
19

Një fëmijë 11-vjeçar, i identifikuar me inicialet R.D., banues në Tiranë ka humbur kontaktet me familjen që prej ditës së djeshme. Babai i tij, Y.D., 35 vjec bëri denóncimin në pólici dhe kanë nisur kërkimet për gjetjen e tij.

“Shtetasi Y. D., 35 vjeç, banues në Tiranë mbrëmjen e djeshme ka kallëzuar se i është larguar nga banesa, djali i mitur me iniciale R. D., 11 vjeç. Punohet për gjetjen e tij dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton pólicia.