Produksioni bllokoi dronet, fansat e Luizit dërgojnë helikopter me pankartën me mbishkrimin që……

0
3105
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Luizi është padiskutim “fenomeni’ i shtëpisë së Big Brother VIP Albania. Ai ka thyer rekorde shikueshmërie dhe për 2 muajt e fundit është njeriu më i përfolur dhe klikuar në Shqipëri

Luiz Ejlli ka mbi 3 miliard shikime ne tik tok dhe ka arritur 550 mijë ndjekës në instagram. Këto janë rekorde pasi o ka arritur në më pak se 2 muaj. Fansat e Luizit dërgonin drone të shumta në mbështetje të Luizit.

Duke qenë se kishte shumë dronë për Luizin dhe dukej qartë mbështetja nga jashtë produksioni vendosi të bllokojë valët dhe të vendos polici private që mos dërgohej asnjë dron përveç atyre që vet produksioni donte.

Fansat e Luizit nuk janë ndalur nga ky kufizim që është bërë pa të drejtë por kan gjetur një mënyrë tjetër për dërguar pankarta dhe mbështetje për idhullin e tyre. Ditën e djeshme erdhi një hwlikopter me një mesazh për Luizin.

Pas dronëve, pankartave e protestave së fundmi në shtëpinë e Big Brother erdhi edhe një helikopter që mbante një mesazh për ‘Luanin’, shkruan artistetshqiptare.com

Sapo helikopteri u vu re, produksioni i’u ka kërkuar të gjithë banorëve që ishin në oborr që të futen menjëherë në shtëpi. /artistetshqiptare.com

Zjarr Tv Ad