Prostituta që i mori mendjen Rooney-t dhe për pak e ndau nga gruaja (FOTO)

0
5830
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Helen Wood u bë e famshme për publikun gjatë këtij muaji pasi u mësua se ajo kishte pasur një lidhje me yllin e Anglisë, Wayne Rooney, i martuar me Colleen, para kupës së botës më 2010, zhvilluar në Afrikën e Jugut.

Ndryshe nga shumë herë të tjera të ngjashme, në këtë rast nuk ka qenë Helen ajo që e ka bërë të ditur lajmin për gjahtarët e skandaleve, por dikush tjetër i ka spiunuar.

Sipas një kirurgu të njohur, 29-vjeçarja, fituese e Big Brother, ka rritur gjoksin dhe ka injektuar acit hyaluronik në faqe, për të theksuar buzët.

D.i.

564132

Burimi : / Javanews.al


Zjarr Tv Ad