Protesta para kryeministrisë, reagon Ilir Meta: Qindra mijëra qytetarë të lirë rikthyen shpresën për shpëtimin e Shqipërisë

0
23
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka reaguar në lidhje me protestën e zhvilluar këtë të shtunë para kryeministrisë.

Meta ka ndarë një falënderim për qindra mijëra qytetarë që morën pjesë në protestë duke rikthyer shpresën për shpëtimin e Shqipërisë.

“Falenderim shumë të përzemërt për qindra mijëra qytetarë të lirë dhe plot dinjitet, që sot morën pjesë në protestën, që riktheu shpresën për shpëtimin e Shqipërisë tonë të bekuar”, shkruan Meta.

Zjarr Tv Ad