Provokon Rama, uron Kosovën me flamujt e bashkuar

0
13

Në 11 vjetorin e Pavërësisë së Kosovës, Edi Rama ka zgjedhur të urojë me një foto të flamurit kuqezi bashkangjitur, flamurit kosovar, zyrtar. “MIRËMËNGJES dhe me urimin për ditëlindjen e shtetit të Kosovës, ju dëshiroj një të dielë të bukur të gjithëve”, shkruan Rama.

Kjo foto e dy flamujve të bashkuar, vjen në kohën që midis dy shteteve tona, po përflitet shumë për “Shqipërinë e Madhe”.