PS në fushatë/Spiropali: Besimin te njerëzit do e kthejmë me punë

0
6

Maxhoranca vijon punën për fushatën elektorale të 30 qershorit. Ministrja për Marrëdhënien me Parlamentin dhe njëherësh zëdhënësja e qeverisë, Elisa Spiropali ka zbritur në terren për t’u takuar me qytetarët e Selenicës, ndërsa shoqërohej nga kandidati i Kolonjës, Erion Isai.

Me një shënim në “Facebook”, Spiropali thekson se besimi i qytetarëve do të kthehet pas përmes punës.

“📍SELENICË- Nga takimet 🚪➡🚪 bashkë me Erionin, mësuam shumë nga urtësia e banorëve të kësaj zone. 😊 Besimin e dhënë do t’ua kthejmë pas vetëm me #punë.#PS 🌹 #30”-shkruan ajo, ndërsa publokon foto nga momenti i takimit me banorët e zonës.