Publikohet foto e Kryetarit Socialist të Bashkisë Mat në mitingun e PDsë duke shoqëruar Berishën

0
148
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Sot në rrjetet sociale po qarkullon një foto e kryebashkiakut të Matit në miting elektoral të PDsë në vitin 2011 ku shoqëronte Sali Berishën.

Kryetaria e Partisë Demokratike Dega Mat Denisa Vata ka publikuar foton ku Agron Malaj që aktualisht është kryetari i Bashkisë Mat dhe kandidat për një mandat të dytë shfaqet duke shoqëruar ish kryeministrin Berisha.

Agron Malaj është edhe i dënuar me vendim të formës së prerë për armbajtje pa leje dhe i akuzuar për vrasjet e 21 Janarit.

Zjarr Tv Ad