Publiku do ta shohë në Big Brother, por ja si përgjigjet Roberti: Big Brother është një tualet publik…

0
1024
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Edhe pse jashtë shtëpisë së Big Brother, Robert Aliaj ka qenë sot kryefjala e çdo media. Madje nga dje dhe sot i janë shtuar edhe ndjekësit në profilin e tij në Instagram.

Publiku i kërkuar që të bëhet pjesë e Big Brother dhe vetëm pak minuta në një komunikim “live” me fansat Robert Aliaj ka thënë prerazi “JO”.

”Big Brother është një tualet publik dhe as që mendoj që do të bëhem pjesë”, është shprehur artisti i njohur.

Ky reagim i Bertit vjen fiks një ditë pasi Sabiani është bërë pjesë e Big Brother duke i dalë në mbrojtje vajzës së tij Keisit, pasi sipas tij Kristi po bën lojë të dyfishtë.

Robert Aliaj u perfol shume qe mund te behej pjese e BBV2 pas futjes ne diten e shtune te Sabianit. Por duke pasur parasysh karakterin dhe nivelin qe ka Robert Aliaj veshtire te besohej se ai do behej pjese e nje formati si BB.

Shume qytetare e duan figuren e nderuar te robertit dhe pse shpesh her kontrovers dhe jo shume i kuptueshem nga te gjithe qytetaret, perseri ai mbetet nje figure shume e rendesishme dhe e rrespektuar.

Zjarr Tv Ad