Pushimet e para të Ajkës! Xhensila ndan momentet e ëmbla babë e bijë 

0
21

Ajka ka nisur pushimet e para me prindërit!

Vogëlushja është fotografuar në krahët e babi Besit, ndërsa shijon një pamje sketakolare.

Ka qenë mami Xhensila ajo që ka publikuar një video të partnerit që mban në krahë vajzës e tyre.

Besi shfaqet me rroba banjo të zeza dhe krahët muskulozë ndërsa Ajka e veshur me rroba banjo.

Pak javë më parë Ajka mbushi 1 vjeç dhe prindërit e saj vendosën t’i tregonin gjithë botës portretin e saj për herë të parë.

Çifti organizoi një super festë me të afërm e familjarë, dhe përcollën me detaje gjithçka në rrjetet sociale.

Ata treguan edhe dhuratën e tyre të veçantë për Ajkën, një qen të racës Ëeimaraner, i cili do të bëhet shoqëruesi i saj më i mirë.