Qeni hero i shpëton jetën pronares së tij

0
14
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Willow u adoptua nga Spurr në 2016 para se ti shpëtonte jetën.

24-vjeçarja vuan nga sindroma Ehlers-Danlos (EDS) e tipit tre, që ndikon në indet lidhëse në trupin e saj, si dhe në zemër dhe sistemin imunitar.

“U rrëzova në dyshemenë e kuzhinës pa vetëdije. U zgjova pak minuta më vonë de gjeta qenin duke qëndruar në kraharorin tim me telefonin në gojë. Ëilloë gjeti telefonin tim dhe ma solli që të mund të telefonoja ambulancën,”-tha ajo. “Pas incidentit qëndrova 12 ditë në kujdes intensiv. Willow është me të vërtetë heroi im.”

Qeni gjithashtu ndihmon Spurr që të hapë dyert, të zhvishet, madje i dërgon dhe fasoletë për hundët nëse teshtin.

Zjarr Tv Ad