Ra nga ballkoni teksaj rrotullohej,Vdes banorja

0
48

jë ngjarje e rëndë ka ndodhur në Berat ku një grua ka humbur jetën në mënyrë tragjike. Bëhet fjalë për një 62-vjeçare me aftësi të kufizuara e cila ka rënë nga karroca me rrota. Beruze Bejdo mësohet se ishte në ballkonin e shtëpisë private dhe në përpjekje për t’u rrotulluar ka rënë nga ballkoni. Si pasojë e rënies 62-vjeçarja ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

SUGJERIME