Rama darkë pune me djalin e Soros në Tiranë: Folëm për Shqipërinë e rajonin

0
29
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim me biznesmenin Alex Soros, djali i George Soros.

Rama ka postuar një foto me Alex Soros dhe shkuan se kanë zhvilluar një darkë pune, ku kanë folur për Shqipërinë e rajonin dhe nxitjen e mëtejshme të nxënësve drejt teknologjisë digjitale.

“Me mikun e shtrenjtë Alex Soros pas një darke pune në Tiranë, ku folëm për Shqipërinë e rajonin dhe nxitjen e mëtejshme të nxënësve drejt teknologjisë digjitale”, shkrun Rama në postimin e tij.

Zjarr Tv Ad