Rama dhe Thaçi një kafen së bashku

0
14
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Kryeministri Edi Rama është takuar me presidentin e  Kosovës, Hashim Thaçin.  Lajmi është konfirmuar nga vetë shefi i qeverisë, i cili ka shpërndarë foton në “Instagram”. Nuk dihen ende detaje se çfarë është diskutuar mes tyre.

 

Zjarr Tv Ad